Elektromobilio įkrovimas namuose (stotelės įrengimas name)

elektromobilio įkrovimas namie

 

Nuosava elektromobilio įkrovimo stotelė namuose – ne tik maksimalaus patogumo atributas. Visų pirma – saugumas.

Daugelis mūsų  asmeninės įkrovimo stotelės įrengimą namuose svarstome dėl kelis kartus greitesnio elektromobilio įkrovimo. Išties patogu ir paprasta sugrįžus namo neieškoti įkroviklio bagažinėje – tiesiog prijungti wallbox e-stotelės kabelį,  tuo pat metu užtikrinant ir didesnę įkrovimo galią, galinčią pasiūlyti pilnai įkrauti jūsų automobilį vos per 2-4 valandas.

Visgi tokio prietaiso pagrindinė paskirtis tinkamai “prižiūrėti” elektromobilio įkrovimo procesą ir užtikrinti elektros bei automobilio saugą. Priešingai nei naudojantis kitais elektros prietaisais – elektromobilio įkrovimo procesas reikalauja pastovaus stiprumo elektros srovės tiekimo ilgesnį laiką, viso įkrovimo metu, ko pasekoje standartinės 220V tinklo rozetės lizdas veikiamas maksimalios srovės apkrovimo didina rizikas. Galimas to pavyzdys – 10 valandų ištisai (be pertraukos) veikiantis ir vandenį verdantis  elektrinis virdulys. Ar galima būtų sakyti, kad saugu palikti taip veikiantį virdulį namuose, nakties metu arba išvykus…

 

Kokybiška, ant sienos montuojama, asmeninė įkrovimo stotelė (angl. wallbox) kaina paprastai siekia ne daugiau 500-700 Eur, priklausomai nuo dizaino ir pasirenkamų papildomų sprendimų. Tokia stotelė sudaryta iš kokybišku pramoninių dideles galios komponentų, pritaikytų ilgalaikei srovės apkrovai, kartu su papildomai integruotomis kontrolės – įkrovimo priežiūros (komunikacijos su elektromobiliu) sistemomis, garantuojančios saugų įkrovimą, kartu su kitais elektros infrastruktūros elementais, užtikrinant Jūsų namų elektros saugumą, kartu greitą įkrovimą.

elektromobilio įkrovimas namo garaže

 

Siekiant įrengti elektromobilio įkrovimo stotelę namuose ir teisingai parinkti įrangą, jos galingumą, pakanka atsižvelgti į du dalykus:

  1.  jūsų namuose (elektros įvade) turimą (likutinę) elektros galią bei įvado kabelį,
  2.  jūsų elektromobilio modeliui naudingą įkrovos galią.

Pirmuoju atvėju jūs įvertinate kiek galios naudoja jūsų namo kasdieniams poreikiams, prietaisams ir sužinote ar turimas likutis yra pakankamas jūsų elektromobilio efektyviam įkrovimui. Antruoju klausimu jūs įvertinate koks realus elektros galios poreikis greitam elektromobilio įkrovimui ir kokie įkrovimo stotelės variantai yra tinkami, siekiant neperinvestuoti į įrangą arba galios didinimą, atsižvelgiant į jau esamą pastato bei elektros infrastruktūrą.

Galimas ir toks variantas, kuomet įranga derinama prie esamos elektros galios/įvado, siekiant sutaupyti elektromobilio įkrovimo laiko sąskaita. Pavyzdžiui, tuo atvėju, jei elektromobilis visada kraunamas nakties metu arba galimas ilgesnis įkrovimas nesukelia papildomų nepatogumų, galima sutaupyti tokio sprendimo sąskaita.

 

Šiuos ir kitus klausimus, mūsų specialistai atsakys įsigilinę į konkrečiai jūsų atvėjį ir patardami kaip optimaliais kaštais namuose įsirengti asmeninę elektromobilio greito krovimo stotelę. Kviečiame nemokamai konsultuotis arba užsakyti įrengimo paslaugas telefonu

 

 

 

Statote namą ir norite jau dabar įrengti reikalingą infrastruktūrą – svarstote kokie elektros kabeliai reikalingi? Apie tai kokio galingumo įvadas reikalingas elektromobilio įkrovimui kviečiame skaityti šiame straipsnyje ir peržiūrėti dažniausiai užduodamų klausimų, apie įkrovimo stotelės įrengimą rubriką, kurią rasite čia.

 

Esate meistras, elektrikas arba anksčiau jau susidūrėte su elektromobilių įkrovimo įranga? Kviečiame savarankiškai išsirinkti ir keliais paspaudimai užsakyti Jums patinkančio dizaino – komplektacijos namų įkrovimo stotelę iš patikimų gaminių sąrašo, kurį rasite čia.

Mes užtikrinsime greitą įrangos pristatymą iš Lietuvos sandėlio ir 3 metų garantiją, kad galėtumėte sklandžiai įgyvendinti projektą ir užsitikrinti tokios įrangos nepertraukiamą eksploatavimą. Kviečiame bendradarbiauti.

 

elektromobilio stotelės įrengimas namie