Elektromobilio įkrovimas namuose (stotelės įrengimas name)

 

Siekiant įrengti elektromobilio įkrovimo stotelę namuose ir teisingai parinkti įrangą, jos galingumą, pakanka atsižvelgti į du dalykus:

  1.  jūsų namuose (elektros įvade) turimą (likutinę) elektros galią bei įvado kabelį,
  2.  jūsų elektromobilio modeliui naudingą įkrovos galią.

Pirmuoju atvėju jūs įvertinate kiek galios naudoja jūsų namo kasdieniams poreikiams, prietaisams ir sužinote ar turimas likutis yra pakankamas jūsų elektromobilio efektyviam įkrovimui. Antruoju klausimu jūs įvertinate koks realus elektros galios poreikis greitam elektromobilio įkrovimui ir kokie įkrovimo stotelės variantai yra tinkami, siekiant neperinvestuoti į įrangą arba galios didinimą, atsižvelgiant į jau esamą pastato bei elektros infrastruktūrą.

Galimas ir toks variantas, kuomet įranga derinama prie esamos elektros galios/įvado, siekiant sutaupyti elektromobilio įkrovimo laiko sąskaita. Pavyzdžiui, tuo atvėju, jei elektromobilis visada kraunamas nakties metu arba galimas ilgesnis įkrovimas nesukelia papildomų nepatogumų, galima sutaupyti tokio sprendimo sąskaita.

 

Šiuos ir kitus klausimus, mūsų specialistai atsakys įsigilinę į konkrečiai jūsų atvėjį ir patardami kaip optimaliais kaštais namuose įsirengti asmeninę elektromobilio greito krovimo stotelę. Kviečiame nemokamai konsultuotis arba užsakyti įrengimo paslaugas telefonu

 

 

 

Statote namą ir norite jau dabar įrengti reikalingą infrastruktūrą – svarstote kokie elektros kabeliai reikalingi? Apie tai kokio galingumo įvadas reikalingas elektromobilio įkrovimui kviečiame skaityti šiame straipsnyje ir peržiūrėti dažniausiai užduodamų klausimų, apie įkrovimo stotelės įrengimą rubriką, kurią rasite čia.

 

Esate meistras, elektrikas arba anksčiau jau susidūrėte su elektromobilių įkrovimo įranga? Kviečiame savarankiškai išsirinkti ir keliais paspaudimai užsakyti Jums patinkančio dizaino – komplektacijos namų įkrovimo stotelę iš patikimų gaminių sąrašo, kurį rasite čia.

Mes užtikrinsime greitą įrangos pristatymą iš Lietuvos sandėlio ir 3 metų garantiją, kad galėtumėte sklandžiai įgyvendinti projektą ir užsitikrinti tokios įrangos nepertraukiamą eksploatavimą. Kviečiame bendradarbiauti.