Kokybės garantija

Darbas su elektromobiliais ir įkrovimo stotelėmis – mūsų kolektyvo kasdienybė. Ir taip jau 10+ metų.
Renkames tik laiko patikrintą įkrovimo įrangą ir kokybę užtikrinančius gamintojus. Į prekybą patenka tik tokios įkrovimo stotelės, kurias visų pirma išbandome savo servise. Todėl mūsų parduotuvėse siūlomų sprendimų gedimai labai reti, o gamintojų pasitikėjimo deka gažniausiai galime pasiūlyti ir ilgesnį garantijos bei nemokamo aptarnavimo terminą. Kreipkites ir mes pateiksime konkrečių pavyzdžių!

 

Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas

Prireikus garantinio aptarnavimo – kviečiame kreiptis bendraisiais kontaktais. Paslauga NEMOKAMA.

Mūsų specialistai užregistruos gedimą, susiderins jums patogų aptarnavimo laiką ir nukreips į vieną padalinių. Esant galimybei atsiųsime specialistus jūsų adresu ir vietoje nustatysime bei nedelsiant išspręsime įrangos sutrikimo priežastis.

Maloniai kviečiame krieptis ir prieš daugiau metų pas mus įrangą įsigijusius Klientus. Jei atsitiko taip, kad įkrovimo stotelė nustojo veikti – mes nustatysime gedimo priežastį ir pasiūlysime greitą sprendimą. Nustačius konkretaus komponento gedimą ar panašių naturalaus nusidevėjimo atvėjį – komponentus pakeisime nemokamai* arba pasūlysime kitą sprendimą ar jų variantus.

 

Visais atvėjais stengiames įsigilinti į Kliento pateiktą informaciją ir pateikti sprendimus bei įkrovimo įrangą tinkančią kekvienam individualiai. Esame tiesiogiai suinteresuoti gera Klientų patirtimi, todėl esant bet kokiems pageidavimams maloniai kviečiame susiekti ir pasitarti arba aptarti susiklosčiusią situaciją. Pasistengsime kuom galėdami padėti  – esant galimybei pakeisime prekes, o prireikus priimsime užsakymą atgal ir grąžinsime sumokėtus pinigus.