Autorinės teisės ir turinio apsauga

ikrovimostoteles.lt žinoma prekiniu ženklu e-STOTELES® yra interneto informacinė ir prekybos svetainė, priklausanti Elektromobiliai LT, SPI grupei.

Visas interneto svetainėje ikrovimostoteles.lt publikuojamas informacinis bei komercinis turinys registruojamas ir saugomas autorinių teisių. Griežtai draudžiama ikrovimostoteles.lt paskelbtą informaciją ar jos dalis panaudoti ar adaptuoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be išankstinio rašytinio sutikimo.

Pastebėjus autorinių teisių pažeidimus, tokį faktą fiksuosime LR įstatymu nustatyta tvarka ir imsimes teisinių priemonių dėl padarytos žalos atlyginimo.
Prašome gerbti autorines teises ir kviečiame susiekti dėl bendradarbiavimo galimybių, legalaus informacijos ir kuriamo turinio naudojimo.

 

Citavimo taisyklės
Visas tinklalapyje ikrovimostoteles.lt skelbiamas teksto ir grafinis turinys kuriamas pagal užsakymą yra grupės nuosavybė, jei nenurodyta kitaip. Atgaminti, viešai skelbti ar archyvuoti kitų šalių serveriuose šį turinį be bendrovės raštiško sutikimo draudžiama. Jei rašytinis sutikimas gautas, būtina nurodyti E-stoteles.lt kaip informacijos šaltinį. Internete panaudota medžiaga privalo turėti tekstą su teisinga nuorodą, vedančią į informacijos šaltinį. Cituojamo teksto apimtis negali viršyti 400 (keturiu šimtų) spaudos ženklų.

 

„Elektromobiliai LT“, visos teisės saugomos.

Redakcija: 2020.05.07