Elektromobilio įkrovimas darbovietėje

Vis dažniau įmonių auto parką papildo elektra varomi automobiliai. Pastarųjų maksimaliai patogus eksploatavimas neatsiejamas nuo įkrovimo stotelių. Tokiu būdu užtikrinamas elektromobilio įkrovimas mažiausiomis laiko ir elektros kainos (“kuro”) sąnaudomis. Manome, kad įkrovimo stotelė gerai atlieka savo paskirtį ir yra tikrai naudinga tik tuo atvėju, jei įkrovimo paleidimo procesas maksimaliai trumpas ir patogus naudoti, o įkrovimo galia suderinta su turimais elektromobilių modeliais ir gali pasiūlyti maksimalų efektyvumą, atsižvelgiat į turimas technines sąlygas.

 

Galime pasiūlyti laiko patikrintą įkrovimo įrangą ir patirtį atliekant tokius darbus, ko pasekoje būsite užtikrinti (įsipareigosime), kad elektromobilio įkrovimo stotelės gerai atliks savo darbą ir nekels papildomų klausimų. Visiems atliekamiems darbams ir įrangai suteikiama ne mažiau 3 metų garantija ir aiškus įsipareigojimas dėl pasiūlytos įrangos nemokamo aptarnavimo.

 

Jau 10 metų specializuojames išskirtinai tik elektromobilių ir jų įkrovimo įrangos srityje. Veiklą pradėjome plėtodami įkrovimo tinklą Lietuvoje ir diegdami pirmąsias viešojo naudojimo įkrovimo stoteles. Kasdien susidurdavome su atitinkamais klausimais ir sprendimų paieška, koja kojon su kiekvienu nauju elektromobilio modeliu. Šiandien ir toliau griežtai laikomes savo veiklos krypties ir visą dėmesį skiriame tik specifinės elektromobilių įkrovimo įrangos aptarnavimui bei naujų projektų įgyvendinimui.

 

Atsižvelgdami į Klientų pageidavimus ir įrangos aptarnavimų metu matomus dažniausius pasitaikančius gedimus, laikant bėgant atrinkome tik tų gamintojų stoteles, kurios mažiausiai kelia rūpesčių arba yra tinkamos diegti konkrečiu atvėju. Kekvienas projektas unikalus ir skiriasi ne tik įrangos specifika, jos parinkimu siekiant įgyvendinti turimą užduotį, bet ir tam tikrais niuansais, kurie padeda priimti teisingus įrengimo sprendimus geriausiam rezultatui pasiekti, atsižvelgiant į Kliento pageidavimus.

 

Kviečiame nemokamai konsulacijai dėl galimybės įrengti įkrovimo stotelę Jūsų įmonės teritorijoje ar kitame objekte. Stengsimes būti maksimaliai naudingi ir padėsime priimti sprendimus, siekiant mažiausiomis sąnaudomis įsirengti efektyvią elektromobilių įkrovimo įrangą.

Dėl Jūsų projekto įgyvendinimo ir konsultacijų prašome teirautis bendruoju telefonu:  arba užpildžius šią FORMĄ.

 
 

elektromobilio įkrovimas darbe

 

 

 

elektromobilių įkrovimo paslaugos apmokestinimas