Elektromobilių įkrovos stotelė kavinių, viešbučių svečiams

Įkrovimas viešbūtyje arba kavinėje

 

Per 10 veiklos metų su elektromobilių įkrovimo sistemomis turime daugybe sėkmės pavyzdžių, kaip viešbučių arba kavinių prieigose įrengta elekromobilių įkrovimo stotelė tokiai įstaigai atsiperka greičiau nei tikėtąsi bei pritraukia papildomą klientą, kelia įstaigos vertę dėl atsakingo požiūrio į ekologiją ir alternatyvaus tvaraus transporto palaikymo.

 

Nepaslaptis, kad šių dienų transporto sektoriuje vyksta permainos ir anksčiau laikyta inovacija ir ateities automobiliu šiandien gatvėse galime sutikti gana dažnai. Tokių automobilių savininkai, priimdami sprendimą kurioje vietoje apsistos nakčiai arba pietaus sustojimo metu priema atsižvelgdami ir į galimybę įkrauti savo transporto priemonę. Tai svarbu tiek, kiek užsipilti kuro prieš kelionę. Pasitaikantis ir toks atvėjis, kuomet vairuotojas priverstas sustoti ir įkrauti savo elektra varomą automobilį artimiausioje įkrovimo vietoje kelionės maršrute, kadangi likęs energijos likutis nėra pakankamas.

 

Kuris laikas viešbučių atrankos kriterijų “Electric vehicle charging station” taiko ir populiariausia rezervavimo sistema booking.com/ Dalis įstaigų šį privalumą išnaudoja savo naudai, siekiant atfiltruoti likusius konkurentus iš potencialiai atvykstančio svečio pasirinkimų sąrašo. Neabėjotinai vairuodamas elektromobilį pasirinks būtent įkrovimo stotelę savo kiemo prieigose turinčią įstaigą.

 

 

Kaina? Pažangi, kokybiška Mode 3 režimo ES standartus atitinkanti vidutinio greitumo universali elektromobilių įkrovimo stotelė galinti pasiūlyti vienu metu įkrauti iki 2 elektromobilių su aptarnavimu rinkoje svyruoja iki 3100 Eur. Tokią įrangą galima komplektuoti su papildomais valdymo/kontrolės sprendimais siekiant kontroliuoti kas turės galimybę pasinaduoti įkrovimo paslauga bei apmokęstinti šią paslaugą, siekiant greičiau atpirkti patirtas išlaidas ir elektros sąnaudas. Dažnas viešbutis arba panaši įstaiga sėkmingai išnaudoja tokią priemonę ir marketingo tikslais, siekiant ne tik pritraukti, tačiau ir maloniai nudžiuginti savo klientą, pavyzdžiui užsakius papildomas paslaugas įkrovimą pasiūlyti nemokamai arba kitaip užtikrinti kliento pasitenkinimą ir sugrįžimą sekantį kartą.

 

Elektros galia? Standartinės elektromobilių stotelės įrengimui įstaigos teritorijoje reikalinga užtikrinti 15-44 kW (pasirinktinai, pagal turimas sąlygas) trifazio tinklo elektros tiekimą, 2-jų elektromobilių įkrovimui. Stotelė gali būti pritaikoma individualiems poreikiams, priklausomai nuo turimų techninių sąlygų.

 

Siekiant įsigilinti į konkrečiai Jūsų atvėji ir atsakyti į Jums rūpimus klausimus bei įvertinti turimą elektros infrastruktūrą

prašome nemokamai konsultuotis telefonu: 

 

Mūsų specialistai atsakys į kylančius klausimus, prireikus atvyks į vietą ir patars kaip optimizuojant išlaidas pasiekti rezultato. Dėl Jūsų projekto įgyvendinimo ir konsultacijų prašome teirautis bendruoju telefonu arba užpildžius šią FORMĄ.