Statome namą, norėsime įkrauti elektromobilį. Koks įvadas reikalingas?

Užduoti klausimą
Statote namą ir norite jau dabar įrengti reikalingą infrastruktūrą - svarstote kokį elektros kabelį pasirinkti, kiek galios prireiks? Apie tai kokio galingumo įvadas rekomenduojamas elektromobilio įkrovimui ir kaip apskaičiuoti namo reikmėms ir elektromobiliui reikalingą bendrą elektros galią, kviečiame skaityti šiame straipsnyje

Dažnas klientas norėdamas įsirengti elektromobilių įkrovimo stotelę name, susiduria su riboto galingumo įvadu. Elektros galios užsakymas nesudėtinga, standartiniu atvėju nebrangi procedūra. Neretai problema tampa namo elektros įvado kabelis, kurio skersmuo statybos metu paskaičiuotas tik namo reikmėms, ne daugiau numatyto galingumo. Ardyti trinkeles, kitą kelio dangą, atlikti papildomai reikalingas kasimo darbus siekiant pakloti didesnės kvadratūros kabelį ne kekvienam priimtinas sprendimas. Jei šiuo metu projektuojate namą, būsimą infrastruktūrą – rekomenduojame jau dabar įvertinti galimai būsimą elektros galios poreikį 1-2 automobiliams, nepriklausomai nuo užsakomos/planuojamos galios. Paprastu, gerai apgalvotu sprendimu ir minimaliomis investicijomis užsitikrinsite galimybę greitai, be papildomų didesnių išlaidų bei kasinėjimų, padidinti bet kada papildomai reikalingą pastato bendrą naudojamą elektros galią. Elektromobilių įrengimo procesas gerokai supaprastės.

 

Elektromobiliui įkrauti prireiks ne mažiau 3,6 kW galios, tačiau rekomenduotume numatyti bent 11kW galią. Vienfazio įvado atveju prireiks iki 7 kilovatų galios.  Trifazio atvėju, ne mažiau kaip 11 kW galios, iki 22 kW maksimalios galios.  Jei įvado galia mažesnė ir jos padidinti nėra galimybės, rinkitės mažesnės galios stotelę arba susiekite ir pritaikysime būtent Jums reikalingą sprendimą pagal turimą galios rezervą.

 

Informacija ruošiama. Kviečiame jau dabar konsultuotis telefonu: