Hyundai Kona EV

2018 pristatytas visiškai elektrinis Hyundai Kona Electric.
tai yra tiesiog elektra varoma standartinio Kona modelio versija.

64kWh talpos Hyundai Kona akumuliatorius leidžia nuvažiuoti iki 449Km vienu baterijos įkrovimu. Buitiniu įkrovikliu iš 220V lizdo pilnai elektromobilį įkrausite per 10 valandų. Su specialia įkrovimo stotele – per 3-4h.

Elektrinis Kona variklis išvysto 150kW galią ir pasiekia 395Nm sukimo momentą, kuris prilygsta maždaug 200kW benzininiam V8 varikliui.

Automobilis nesukels didelių nepatogumų net 5 keleiviams, o 332 litrų bagažinėje turėtų tilpti viskas, ko prireiks kelionėje.

Salonas ergonomiškas ir patogus, o visos įrangos valdymas neklaidinantis bei lengvai perprantamas. Bet taupymas pastebimas pažvelgus į centrinę konsolę – matomi plastikiniai mygtukai su aliuminio imitacija „prabangos“ jausmui suteikti. Ne kiekvienam patiks ir pagrindinis ekranas, kuris primena prie panelės prilipdytą planšetę.

Hyundai Kona Electric populiarumas šoktelėjo ne tik dėl didelio nuvažiuojamo atstumo ar patogaus salono, bet ir dėl turtingos standartinės įrangos. Kalba eina apie beraktę durų rakinimo sistemą, 7 colių multimediją su galinio vaizdo kamera, atstumo jutiklius gale, akumuliatoriaus šildytuvą, kuris labai svarbus šaltuoju sezonu, adaptyvią greičio palaikymo, avarinio stabdymo, juostos laikymosi sistemas, šildomą vairą ir t.t. – daugiau nei prireiks kasdien.
Šis modelis pristatomas kaip šiuolaikinių tendencijų derinys – ekologija ir krosoverio kėbulas. Nors standartinis Kona modelis gali būti ir keturiais varomais ratais, Kona Electric siūlomas tik su priekinių varančiųjų ratų transmisija. Kol kas elektriniai krosoveriai dažniausiai pristatomi tik kaip „miesto visureigiai“, todėl atsisakant keturių varančių ratų sistemos neprarandamas susidomėjimas ir išgaunamas didesnis nuvažiuojamas atstumas, mažesnis automobilio svoris bei paprastesnė konstrukcija, kas priveda ir prie žemesnės kainos.

Hyundai Kona Electric negrauš jūsų sąžinės dėl veltui išleistų pinigų. Tai automobilis, kuris netiks siekiantiems prabangos, bet suteiks viską, ko reikia vairuotojui – vidutinės klasės komfortas, nedidelė kaina, praktiškumas ir, svarbiausia, didelis vienu įkrovimu įveikiamas atstumas. Netgi du ar tris kartus daugiau kainuojantys elektromobiliai retai tuo gali pasigirti.
Kadangi Hyundai visada žinomas kaip praktiškų, ekonomiškų ir nebrangių automobilių gamintojas – šiuo modeliu jie tikrai turėtų didžiuotis.

Produktai pagal elektromobilio modelį