Įkrovimo stotelės elektromobilio įkrovimui namuose

 

Elektromobilio įkrovimui namų sąlygomis rekomenduojama rinktis 11 kilovatų arba 7 kW įkrovimo galią ir tam tikslui sukurtus – ant sienos montuojamus Wallbox įkroviklius, kurie gali pasiūlyti saugų ir greitą įkrovimą priklausomai nuo turimo galios rezervo.
Renkantis įkrovimo stotelę namams, pirmiausia turėtumėte patikrinti šiuos du momentus: kiek galios namuose turite šiuo metu ir kokia maksimalia galia gali būti įkraunamas jūsų elektromobilis. Pirmąjį klausimą išspręsite prisijungus prie elektros tiekėjo savitarnos sistemos (pavyzdžiui, ESO) arba atsidarius elektros skydelį, kuriame prie elektros skaitiklio rasite ir automatinį jungiklį, ant kurio nurodytas nominalas gali sufleruoti apie turimą galingumą (pavyzdžiui, C16 sufleruoja apie galimą 3 kilovatų arba 11kW galią, C20 – 4-13kW, C25 – 5-15kW, C32 – 7-22kW galingumą ir t.t). Šie skaičiai leidžia preliminariai nustatyti “lubas” ir pasirinkti optimalų sprendimą, žinoma būtina įvertinti ir namo reikmėms reikalingą rezervą.

Antrasis klausimas – elektromobilio palaikoma įkrovimo galia iš kintamos srovės tinklo, nustatomas pagal automobilio markę-modelį ir pagaminimo metus. Dažnu atvėju 2020 metų ir velesni modeliai palaiko 11kW (trifazį) įkrovimą ir tai bene geriausias pasirinkimas namų sąlygomis, kuomet elektromobilį įkrausite vos per kelias valandas. Jei elektromobilis pagamintas iki 2020 metų, didele tikimybė, kad efektyviausiai įkrausite su 7 kW galios, vienos fazes įkrovimo stotele. Jei kalbėsime apie Plug-in automobilį pagaminta iki 2020 metų, tikėtina prireiks vos 4kW galios efektyviai užpildyti hibrido akumuliatorių. Tikslius parametrus Jums padės nustatyti mūsų specialistai, kurie užduos klausimus telefonu arba el.paštu ir pateiks jums atsakymus bei jūsų turimomis techninėmis sąlygomis grįstą sprendimą. Kviečiame teirautis 

 

Galiausiai galite spręsti didinsite elektros galią ar mažinti elektromobilio stoteles galią išnaudojant turimą galios rezervą. Pirmuoju atveju tikėtina prireiks atlikti daugiau paruošiamųjų darbų, antruoju atveju – tiesiog sumontuoti įkrovimo stotelę, kurios galingumą dirbtinai apribojo mūsų specialistai arba pritaikė galios balansavimo sistemą, užtikrinant balansą tarp namuose naudojamų elektros prietaisų ir įkrovimo stotelės.
Jei galios turite “su kaupu” – jums pasiseke, elektromobilį, žemiau pateiktų stotelių pagalba, įkrausite maksimaliai greitai be didesnių darbų, telieka sumontuoti pasirinktos galios ir dizaino stotelę. Pastaruoju atvėju rekomenduojame apsvarstyti ir 22 kW variantus, žvelgiant į netolimą ateitį.

Klientų pamėgtus ir laiko patikrintus sprendimus namų naudojimui atrinkome ir pateikiame apačioje. Visiems patikrintiems sprendimams suteikiama ne mažiau 3-5 metų garantija ir įrengimo paslaugos. Taip pat galime instruktuoti kaip šiuos darbus atlikti savarankiškai (pasirinktinai). Siekiant nustatyti jūsų elektromobilio modeliui reikalingą galią kviečiame naudotis elektromobilių gidu arba techniniame pase patikrinti elektromobilio metus ir tuomet susiekti su mūsų konsultantais, kurie telefonu iš karto atsakys į visus jūsų klausimus.

Pabaigai norime atkreipti dėmesį, kad aukščiau pateikta informacija daugiau pritaikytina nuosavo namo – kotedžo atveju. Mūsų specialistai sėkmingai atlieka elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimo darbus ir DAUGIABUČIŲ namų automobilių stovėjimo aikštelese, bet apie tai kviečiame skaityti kitame teikiamų paslaugų skyriuje.

Susijusios prekės